top of page

Jak to u nás vypadá?

U nás najdete prostor a vybavení ke cvičení s vlastní vahou i pro silové cvičení, trénink na hrazdách nebo gymnastických kruzích a přípravu na závody OCR (Spartan, Predator Race, Excalibur Race, Gladiator Race apod.). Jsme vybaveni osami v rozmezí 10 - 20 kg, klasickými i odhazovacími kotouči, jednoručními činkami do 30 kg. Lze využít polohovatelné lavičky i multifunkční klec při provádění základních cviků jako je dřep, bench press apod. Najdete zde také kettlebelly od 4 do 48 kg, slam balls, wall balls, lodní lano, lano na šplh, orginální TRX i BOSU a samozřejmostí jsou také odporové gumy nebo Fit Slide.

Celá hlavní místnost je pokryta gumovou podlahou vhodnou k odhazování činek např. při vzpírání. V horní místnosti najdete tatami, kde lze cvičit kromě jiného také bojové sporty. V malé místnosti jsou umístěny nastavitelné protisměrné kladky a rovněž gumová podlaha. U recepce se nachází kardio zóna vybavená třemi trenažéry - eliptický trenažér, veslovací trenažér Concept 2 a Airbike.

Gym má moderní a pečlivě udržované šatny s uzamykatelnými skříňkami. Dámské i pánské šatny jsou vybaveny dvěma sprchovými kouty, k dispozici jsou zde hygienické potřeby a fény.

bottom of page