Honza - Osobní trenér a instruktor fitness

tel.: 605 322 334

PND09545-2.jpg

Kvalifikace a semináře:

Instruktor fitness FitPraha

CHEK Institut ( Paul Chek )

Primal Pattern Movement

Swiss Ball Training

Program design 2nd edition

Scientific Core Conditioning

Scientific Back Conditioning edition 2

 

Pokročilé kurzy:

CHEK Practioner Level 1 (Integrated Movement Science 1 - Leigh Brandon + Holistic Lifestyle Coach 1)

Neurotraining Institute - Markus Schreyer: The Fundamentals of Functional Neurotraining

Z- Health - dr. Eric Cobb: Essentials of Elite Performance

Elite Performance Institute - Karl Gylligan: Youth Strength and Conditioning Certification

STACA: konzultace na téma Optimalizace spánku a suplementace melatoninu při směnném provozu - Dominik Kodras 

Ostatni kurzy a certifikace:

Stretching v kontextu fyzioterapie a fitness Barbar and Therapy Gym - Mgr. Petr Šádek

Specifika tréninku dětí a mládeže - Theragym Mgr. Jakub Hybš 

Kondiční trénink ve výkonnostním a vrcholovém sportu II - Martin Iterský

Trénink - Barbar Gym Tomáš Bartoš 

Simple and Sinister - KB5 Antonín Tůma

Trenér Atletických přípravek, Trenér žactva - Česky atletický svaz

Výživa - Mgr. Boris Orava

Efektivita Pohybu - Můj Gym Jakub Hejný

Profesionalita ve sportu - Aleš Pařez, Michal Miřejovský, Tomáš Mojžíš, Vít Živný

2.ročník Československé evidence based konference o výživě - Institut moderní výživy

Sportovní úspěchy Hokejbal: 2x mistr republiky staršího dorostu 2x vicemistr republiky mladšího dorostu Člen reprezentačního týmu do 16 a do 18let 3roky v extralize mužů OCR: 2x Spartan ultra beast Účast v Age Group na ME v OCR Gdynia 2019 a MS v Londýně 2019 Běh: Vítěz seriálu Leskros Horska výzva dvojic v Beskydech 63km Běžíme na hrad: dvakrát 2.místo, 3.místo T-Mobile Olympijský běh Nové Strašecí: dvakrát 2. místo 7pohoří Krušné hory 1.místo

Sportovní úspěchy

Hokejbal:

2x mistr republiky staršího dorostu

2x vicemistr republiky mladšího dorostu

Člen reprezentačního týmu do 16 a do 18let 3roky v extralize mužů

 

OCR:

2x Spartan ultra beast

Účast v Age Group na ME v OCR Gdynia 2019 a MS v Londýně 2019

 

Běh:

Vítěz seriálu Leskros

Horska výzva dvojic v Beskydech 63km

Běžíme na hrad: dvakrát 2.místo, 3.místo

T-Mobile Olympijský běh Nové Strašecí: dvakrát 2. místo

7pohoří Krušné hory 1.místo