Velká tuková obleva 2019!

Jedná se o projekt trvající 8 týdnů, cvičení bude minimálně 3x týdně, z toho 2x týdně s osobním trenérem v malé skupině (max. 3 lidé) a 1x týdně skupinová lekce vedená BoostUp Academy (více v rozvrhu)

Po celou dobu se budou účastníci stravovat podle indi-viduálního stravovacího plánu sestaveného každému na míru, podle svých chutí, dosavadních zvyků a případně časových možností. Není třeba jíst každé 2 hodiny a stravovací plány přizpůsobujeme jakémukoli dennímu režimu.

Kdy: 30.9.2019 - 24.11.2019

Cena účasti je 5250 Kč / 4650 Kč bez lekcí

V ceně: 

  • Konkrétní stravovací plán na míru a obecný tutoriál + 2 další úpravy v jídelníčku (nové recepty, verze s jiným počtem jídel apod.)

  • 3x tělesná analýza InBody 230

  • neomezený vstup na skupinové lekce BoostUp Academy po dobu 8 týdnů a na hodiny Open Gym

  • 16x trénink s osobním trenérem v malé skupince (3 lidé)

  • Neomezené emailové konzultace ohledně stravy a cvičení

  • slevy a výhody u naších partnerů (sportovní oblečení značek Under Armour, Reebok, Adidas, sportovní výživa, káva apod.)

Vítěz získá 50 % slevu na půlroční All inclusive členství v Můj Gym (Zdravé Kladno z.s.) a startovné na závod Spartan Sprint nebo Super v sezóně 2020.
Vítěz není ten, kdo zhubne nejvíce kilogramů. Tým trenérů vybere jednoho člověka, který se stane vítězem pro své odhodlání a vůli, nikoli pro množství zhubnutého tuku.


Přihlášky posílejte do 15.9.2019 na e-mail info@mujgym.cz v podobě krátkého textu o sobě. Po zaslání přihlášky obdržíte záznamový arch, do kterého budete zapisovat, jak se aktuálně stravujete. Prostřednictvím přiloženého dotazníku nám poskytnete co nejvíce informací o sobě relevantních pro sestavení stravovacího plánu.

Skuteční lidé,
skutečné výsledky

DUM KULTURY