Velká tuková obleva 2020!

Jedná se o projekt trvající 8 týdnů, cvičení bude minimálně 3x týdně, z toho 2x týdně s osobním trenérem v malé skupině (max. 3 lidé) a 1x týdně skupinová lekce vedená BoostUp Academy (více v rozvrhu)

Po celou dobu se budou účastníci stravovat podle indi-viduálního stravovacího plánu sestaveného každému na míru, podle svých chutí, dosavadních zvyků a případně časových možností. Není třeba jíst každé 2 hodiny a stravovací plány přizpůsobujeme jakémukoli dennímu režimu.

Kdy: 10.2.2020 - 5.4.2020

Cena účasti je 5550 Kč / 4950 Kč bez lekcí

V ceně: 

  • Konkrétní stravovací plán na míru a obecný tutoriál + 2 další úpravy v jídelníčku (nové recepty, verze s jiným počtem jídel apod.)

  • 3x tělesná analýza InBody 230

  • neomezený vstup na skupinové lekce BoostUp Academy po dobu 8 týdnů a na hodiny Open Gym

  • 16x trénink s osobním trenérem v malé skupince (3-4 lidé)

  • Neomezené emailové konzultace ohledně stravy a cvičení

  • slevy a výhody u naších partnerů (sportovní oblečení značek Under Armour, Reebok, Adidas, sportovní výživa, káva apod.)

Vítěz získá 50 % slevu na tříměsíční permanentku na vstupy do Můj Gym (lekce a open gym).


Vítěz není ten, kdo zhubne nejvíce kilogramů. Tým trenérů vybere jednoho člověka, který se stane vítězem pro své odhodlání a vůli, nikoli pro množství zhubnutého tuku.


Přihlášky posílejte do 26.1.2019 na e-mail info@mujgym.cz v podobě krátkého textu o sobě. Po zaslání přihlášky obdržíte záznamový arch, do kterého budete zapisovat, jak se aktuálně stravujete. Prostřednictvím přiloženého dotazníku nám poskytnete co nejvíce informací o sobě relevantních pro sestavení stravovacího plánu. Dále vás budeme kontaktovat s pokyny ke schůzce.

Skuteční lidé,
skutečné výsledky