CVIČTE S NÁMI ONLINE

Připravili jsme pro vás jedinečný koncept online fitness programu, který zahrnuje nejen video tréninky s pečlivě vysvětlenou technikou provedení cviků, ale také konkrétní stravovací plán. Každý nový člen vyplní při registraci dotazník, díky kterému pak v rámci členství obdrží tréninkový i stravovací plán odpovídající jeho potřebám a aktuální kondici. 

30 dnů

Stravovací a tréninkový plán je rozvržen na měsíc. Ten bude zvolen podle Vašeho cíle a aktuální kondice. Můžete vybrat jídelníček také s menším množstvím masa nebo vegetariánský.

3 dny zdarma

Můžete vyzkoušet náš program zcela zdarma. Ve zkušební verzi obdržíte přístup k video tréninkům, receptům a tutoriálu o výživě. Pokud se rozhodnete stát se členy, obdržíte konkrétní stravovací a tréninkový plán.

Tréninky online

Budete mít přístup k videím pro začátečníky i pokročilé po celou dobu členství. Technika cviků je ve videích podrobně vysvětlena. Program obsahuje také tréninky na zlepšení držení těla nebo tréninky venku.

Recepty

Po celou dobu členství máte přístup k video receptům jídel, které můžete zařazovat místo jídel zapsaných ve Vašem stravovacím plánu. Takhle máte jistotu, že budete mít neustále inspiraci na zdravá jídla.

Součást členství jsou také online konzultace s fitness trenérem a výživovým poradcem. Dalším nástrojem je kontrolní tabulka, která pomáhá monitorovat progres i způsob dodržování fitness plánu. Tuto tabulku si každý člen vyplňuje dobrovolně a nám ji zasílá pouze v rámci pravidelných soutěží o nejlepší progres.

Neustále přidáváme nové tréninky a recepty, aktualizujeme stravovací plány a připravujeme soutěže. Pokud budete nespokojeni s našim programem, za aktuálně zaplacený měsíc Vám samozřejmě vrátíme 100 % Vaší platby.

vánoční bob.png