Informace o členství

Členem Zdravé Kladno z.s. se stává každý, kdo uhradí členský příspěvek. Máte-li zájem pouze o krátkodobé členství (např. návštěva jen jedné lekce), stačí využít rezervační systém pro přihlášení na konkrétní lekci a uhradit členský příspěvek ve výši jednoho vstupu dle platného ceníku. Stávat se členem Zdravé Kladno z.s. je možné opakovaně. Krátkodobý člen má právo zúčastnit se lekce pod vedením trenéra, využít prostor a vybavení Můj Gym.

Máte-li zájem o dlouhodobé členství v našem spolku (6 měsíců), vyplňte prosím elektronický formulář a uhraďte členský příspěvek dle zvoleného tarifu (platný ceník zde). V případě Rozšířeného tarifu a All Inclusive lze platbu rozdělit na dvě části, kdy první polovina částky je uhrazena při podání přihlášky a druhá polovina je splatná do 60 dnů od podání přihlášky. V průběhu prvního měsíce lze členství zrušit bez udání důvodu. Každá forma dlouhodobého členství ve spolku opravňuje členy:

  • Využívat slevy u sjednaných partnerů zde

  • Být registrován na závod OCR v dané sezóně v týmu Zdravé Kladno z.s. nebo STG Kladno a využívat slevy na startovné 15-25 %

  • V závodech Spartan Race startovat ve vlnách STG (dřívější vlny bez doplatku ke startovnému)

  • Využívat slevu na Stravovací plán a Stravovací plán+ ve výši 20 %

  • Nechat si provést diagnostiku pomocí InBody 230 zdarma

Členové dle Rozšířeného tarifu a All Inclusive pak dále mají nárok na:

  • Účast na všech trénincích Spartan a Spartan Light (tarif Rozšířený a All inclusive)

  • Účast na všech lekcích konaných v Můj Gym po záštitou Zdravé Kladno z.s. (provozovatel vystupuje také jako BoostUp Academy) včetně hodin Open Gym (tarif All inclusive)

V případě, že se rozhodnete využívat pouze osobní tréninky, DUO tréninky nebo TRIO tréninky, při zakoupení permanentky na tyto tréninky již žádné poplatky za členství neplatíte. To samé platí pro balíčky. Budete však moci využívat všechny výhody, které obnáší Základní členský tarif.

DUM KULTURY