Rozvrh a rezervace

Vyberte si v rozvrhu cvičení, o které se zajímáte, a přečtěte si níže v rezervačním systému podrobnosti o této službě. Z jednoho účtu v rezervačním systému lze přihlásit až čtyři účastníky. Rezervaci lekce i její zrušení prosím provádějte nejpozději 3 hodiny před začátkem tréninku. Přihlásit se zde můžete pouze na jednorázové lekce probíhající pod záštitou trenérů BoostUp Academy nebo Spartan Training Group Kladno. Pro přihlášení na tréninky Jitky nebo Fandy využijte prosím odkazů na jejich stránky zde.

OMEZENÝ PROVOZ

Berte, prosím, na vědomí, že momentálně fungujeme v omezeném provozu. Z hlediska nařízení vlády není možné využívat naše
šatny a sprchy. Vstup do gymu je podmíněn nošením ochranných pomůcek dýchacích cest - rouška, respirátor, šála apod. Výjimkou je doba samotného cvičení, kdy je nošení těchto ochranných pomůcek dobrovolné. Kapacita skupinových tréninků je snížena na 12 lidí. Při vstupu do gymu je nezbytné využít dezinfekce rukou a důrazně žádáme klienty, aby dezinfikovali po sobě nářadí.
Pro účast na lekci je nezbytné rezervovat se níže. Hodiny Open Gym není možné navštěvovat až do skončení omezeného provozu.

 • hiit, intenzivní cvičení, kardio, hubnutí, posilování celého těla

  55 min

  Kč120

 • 1 hod

  Kč120

 • 1 hod

  Kč120

 • Venkovní cvičení pod vedením trenéra.

  1 hod

  Kč120

 • osobní trenér, fitness trenér Kladno, osobní trénink

  1 hod

  Kč540

 • inbody, tělesná analýza, procento tuku v těle

  20 min

  Kč300

 • Efektivní využití vrozených pohybových vzorů při běhu.

  Začíná 7. čvn

  Kč1250

Informace o zákaznících jsou uschovány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů

č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Tomáš Kučera veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá Tomáš Kučera s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.

DUM KULTURY