Rozvrh a rezervace

Všechny lekce jsou omezeny na 9 návštěvníků, celková kapacita gymu je omezena na 17 osob včetně trenérů. Vstup pouze v roušce, při vchodu je nutno využít desinfekce a dodržovat 2 m rozestupy dle nařízení vlády.

Vyberte si v rozvrhu cvičení, o které se zajímáte, a přečtěte si níže v rezervačním systému podrobnosti o této službě. Z jednoho účtu v rezervačním systému lze přihlásit až čtyři účastníky. Rezervaci lekce i její zrušení prosím provádějte nejpozději 3 hodiny před začátkem tréninku. Přihlášením na lekci souhlasíte s provozním řádem gymu. Přihlásit se zde můžete pouze na jednorázové lekce probíhající pod záštitou trenérů BoostUp Academy nebo Spartan Training Group Kladno. Pro přihlášení na tréninky Jitky nebo Fandy využijte prosím odkazů na jejich stránky zde.

Návštěva gymu v hodinách Open Gym je možná pouze na základě rezervace v rezervačním systému níže nebo po domluvě s osobním trenérem.

Z DŮVODŮ NAŘÍZENÍ VLÁDY DOČASNĚ UZAVŘENO

 • Úvodní konzultace - informace o službách, možnosti cvičení apod.

  30 min

 • osobní trenér, fitness trenér Kladno, osobní trénink

  1 hod

  540 Czech korunas
 • inbody, tělesná analýza, procento tuku v těle

  20 min

  300 Czech korunas

Informace o zákaznících jsou uschovány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Správce Alesia Kučerová veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá správce s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6. Osobní údaje každého zákazníka budou okamžitě smazány na základě žádosti zde.
Úplné znění zásad ochrany osobních údajů pro MaxiCzech s.r.o. a Zdravé Kladno z.s.

 • Můj Gym Kladno Fitness Videa