LIMITOVANÁ EDICE SLUŽEB

Můj Gym přichází s časově omezenou nabídkou služeb, které standartně v naší nabídce nenajdete! Jejím zakoupením, a samozřejmě i zakoupením ostatních naších služeb, nám velmi pomůžete ustát náročné období. 
Náš gym nečerpá žádné dotace ani kompenzace a žije pouze z peněz, které dostává od zákazníků za služby a produkty.

ONLINE CVIČENÍ A RECEPTY NA 3 MĚSÍCE

Předplatné obsahuje neomezený přístup k video tréninkům v programu FitBob. Najdete zde intenzivní, kompenzační, protahovací i posilovací tréninky různých délek. Jedná se o velmi flexibilní program, díky kterému můžete cvičit v jakoukoli denní dobu a můžete zvolit trénink v délce od 5 do 55 minut. Technika cviků je ve videu vždy vysvětlena. Nechybí zde ani jóga nebo trénink na ven. V programu také máte video recepty na zdravá jídla, tutoriál o výživě a tréninkový plán na měsíc.

Vhodné pro časově vytížené jedince, kteří by rádi cvičili a potřebují flexibilní možnost tréninků.

1200 Kč

MĚŘENÍ INBODY + TUTORIÁL O VÝŽIVĚ

V ceně je tělesná diagnostika Bio-impedančním přístroje InBody 230, která ukáže množství tuku, svalů a vody ve vašem těle. K tomu vám pošleme šestnácti stránkový tutoriál o výživě, výběru potravin, vitamínech a minerálech. Pomocí tohoto tutoriálu můžete upravit své stravovací návyky tak, abyste efektivně redukovali nebo udržovali ve formě.

Vhodné pro ty, kteří se chtějí samostatně dostat do formy a potřebují udělat první krok.

440 Kč

JÍDELNÍČEK + TUTORIÁL O VÝŽIVĚ

V ceně je šablonový stravovací plán na 4 týdny, který obsahuje konkrétní jídla včetně gramáží. Stravovací plány jsou rozděleny na několik kategorií podle cíle a pohlaví. K tomu dostanete tutoriál v pdf, který obsahuje šestnáct stránek důležitých informací ohledně výživy, vitamínů a minerálů. Tutoriál vám pomůže efektivně pracovat s jídelníčkem a přizpůsobovat ho svým potřebám.

Vhodné pro ty, kteří se chtějí samostatně dostat do formy a uvítali by návod, se kterým jsou ochotni dál pracovat.

480 Kč

VIDEO TRÉNINK NA PŘÁNÍ

Objednej si video trénink nebo video recept přímo sobě na míru. Určit si můžeš veškerá specifika tréninku včetně zatěžovaných partií a délky tréninku v rozmezí 5-60 minut. Můžeš si vymyslet také název tréninku nebo bude v názvu použito Tvé jméno, např. "Ondra je Bůh." Tento trénink bude zveřejněn na našem FB, youtube kanále a bude k dispozici v databázi tréninků zde na stránkách.

Vhodné pro ty, kteří preferují věci na míru.

750 Kč

VIDEO TRÉNINKOVÝ PLÁN

Balíček obsahuje měsíční tréninkový plán přímo Tobě na míru. Dostaneš sepsaný plán v pdf + konkrétní ukázky a vysvětlení cviků ve videu.

Vhodné pro ty, kteří chtějí cvičit samostatně, ale systematicky.

1650 Kč

KAFE A OVÍVÁNÍ

Předplaťte si výbornou kávu v gymu, kterou si můžete vychutnat, zatímco vás bude někdo ovívat z veslovacího trenažéru. 

Vhodné pro ty, kteří preferují pít svou kávu při pohledu na trpícího člověka.

100 Kč

OSOBNÍ TRÉNINKY + PROTEIN

Balíček obsahuje 10 osobních tréninků a proteinový nápoj po každém tréninku. V ceně je také jedno měření InBody.

Vhodné pro ty, kteří chtějí individuální přístup a chystají se stavět hmotu.

4600 Kč

LÁHEV Z LIMITOVANÉ EDICE

Plastová sportovní láhev BoostUp Academy, která je zcela poslední svého druhu. 

Vhodné pro ty, kteří nechtějí mít levnější a kvalitnější sportovní láhev z Decathlonu.

200 Kč

SAMOLEPKY MŮJ GYM

Vybrat si můžete z malého a velkého loga nebo máme k dispozici speciální limitovanou edici samolepek "I love Můj Gym".

Vhodné pro ty, kteří si chtějí zohavit auta, telefony nebo domácí spotřebiče zcela nepotřebnými samolepkami gymu, který možná do roka zkrachuje.

100 Kč

ADOPTUJ SI WORKOUT

Vymyslíme workout, který ponese Tvoje jméno. Zacvičíme si ho s Tebou a jeho znění napíšeme na tabuli, aby si ho mohli zacvičit i ostatní. V ceně máš vstup do gymu a hodinový trénink s trenérem, který Ti v průběhu workoutu vysvětlí a opraví techniku cviků.

Vhodné pro ty, kteří se chtějí cítit na chvíli legendou nebo inklinují k adopci zvířat v ZOO.

550 Kč

FUNKČNÍ OBLEČENÍ MŮJ GYM

Poslední kousky oblečení Můj Gym, které jsou k dispozici a čekají na své budoucí majitele. Máme k dispozici mikiny velikosti S a L, trička S-XL, pánské kraťasy S-L a dámské legíny velikosti L. Cena mikina 880 Kč, kraťasy a legíny 680 Kč, tričko 480 Kč. 

Vhodné pro ty, kteří chtějí mít víc oblečení na cvičení, i když se nesmí cvičit.

od 480 Kč

MASKA FITBOBA

Toto je unikátní a neopakovatelná příležitost, jak můžete získat netradiční papírovou masku jednorožce, pomocí které vyděsíte nejedno dítě či dospělého. Vhodné také na party, na romantické večery ve dvou či jen tak na procházku do parku.

Vhodné pro ty, které ještě FitBob neirituje.

990 Kč

PRONÁJEM SKŘÍŇKY

Pronájem skříňky dle Tvého výběru v naší šatně po dobu šesti měsíců. Zcela legitimně si můžeš odnést klíček od skříňky domů, akorát si ho příště zas nesmíš zapomenout. Můžeš si ji i polepit sprostými obrázky. Počet skříněk k pronájmu je omezen na čtyři kusy. 

Vhodné pro ty, kteří by chtěli chodit cvičit nalehko a cítit se tak trochu jako VIP.

1800 Kč

VIDEO TUTORIÁLY OD ŠTĚPÁNA

Balíček obsahuje 3 video tutoriály od Štěpána - "Jak rozpůlit jablko rukama", "Jak vytvořit mýdlovou bublinu na břiše" a jedno překvapení.

Vhodné pro ty, kterým chybí Štěpán nebo mají moc volného času.

290 Kč

OCELOVÝ BALÍČEK


Obsahuje vše, co je potřeba pro dosažení nejlepší formy - individuální stravovací plán na míru na 8 týdnů, 4 měření InBody, emailové konzultace, 20 osobních tréninků, 10 vstupů na Open Gym nebo skupinové lekce a k tomu neomezený přístup k online tréninkovým videím na 2 měsíce. Celková hodnota těchto služeb nakoupených zvlášť je 18460,-.

Vhodné pro ty, kteří potřebují ocelový kopanec motivace.

13350 Kč

VIP ČLENSTVÍ

Toto je možnost předplatit si neomezený vstup do gymu na celý rok. Navštěvovat můžeš veškeré lekce, hodiny open gym nebo si chodit zacvičit kdykoliv probíhají v gymu osobní tréninky. K tomu dostaneš na rok vlastní skříňku a po každé návštěvě Ti namícháme protein nebo BCAA.

Vhodné pro ty, kteří chtějí fakt bušit a neztratit motivaci. 

10200 Kč