top of page

Typy tréninků

Osobní trénink

Klient cvičí s osobním trenérem jeden na jednoho. Čas i skladba tréninku je zcela přizpůsobena klientovi. Vhodné i pro naprosté začátečníky, klienty s problémy pohybového aparátu, těhotné či po porodu. Na osobní trénink se mohou přihlásit i děti dospívající od 10 let s písemným souhlasem zákonného zástupce. 
Cena jednoho osobního tréninku při nákupu v permanentce na 10 vstupů je 489 Kč. Klient neplatí žádný vstup do gymu, pouze tuto konkrétní službu.

DUO trénink

Klient cvičí s osobním trenérem ve dvojici. Čas i skladba tréninku bere v potaz možnosti a schopnosti obou klientů. Vhodné i pro naprosté začátečníky a klienty s nezávažnými problémy pohybového aparátu, jako je zatuhlost či občasné bolesti zad. Na DUO trénink se mohou přihlásit i děti a dospívající od 10 let s písemným souhlasem zákonného zástupce. 
Cena jednoho DUO tréninku pro jednoho klienta při nákupu v permanentce na 10 vstupů je 325 Kč. Klient neplatí žádný vstup do gymu, pouze tuto konkrétní službu. V případě zájmu o tento druh tréninku doporučujeme najít si dvojici s podobnými cíli. Výkonnostní rozdíly problémem nejsou, obtížnost cviků bude individuálně upravena. Pokud dvojici nemáte, můžeme Vám ji pomoct najít z řad naších klientů.

TRIO trénink

Klient cvičí s osobním trenérem ve trojici. Čas i skladba tréninku bere v potaz možnosti a schopnosti všech klientů. Vhodné i pro naprosté začátečníky a klienty s nezávažnými problémy pohybového aparátu, jako je zatuhlost či občasné bolesti zad. Cvičení ve trojici je ideální kompromis mezi skupinovou lekcí a osobním tréninkem. Na TRIO trénink se mohou přihlásit i děti a dospívající od 10 let s písemným souhlasem zákonného zástupce. 
Cena jednoho TRIO tréninku pro jednoho klienta při nákupu v permanentce na 10 vstupů je 275 Kč. Klient neplatí žádný vstup do gymu, pouze tuto konkrétní službu. V případě zájmu o tento druh tréninku doporučujeme najít si další dva účastníky s podobnými cíli. Výkonnostní rozdíly problémem nejsou, obtížnost cviků bude individuálně upravena. Pokud trojici nemáte, můžeme Vám ji pomoct najít z řad naších klientů.

Skupinová lekce

Maximální kapacita lekcí se pohybuje od 8 do 20 lidí. Lekce probíhají ve stanovené časy dle platného rozvrhu. Pokud s cvičením teprve začínáte, doporučujeme vyzkoušet lekce Fyziojóga, Dynamická Jóga, Pilates nebo TRX (cvičení na závěsných systémech). Pokud chcete posílit celého tělo se závažím i bez, vhodná je lekce Full Body. V případě, že už jste alespoň mírně pokročilý nebo se chcete připravovat na OCR závody typu Spartan Race, pak doporučujeme přihlásit se na lekce Spartan. 
Cena jednoho vstupu bez nutnosti koupě permanentky je 150 Kč. Přijímáme MultiSport a ActivePass na všechny lekce označení v rozvrhu hvězdičkou. Lze zakoupit také permanentku na celý měsíc nebo na počet vstupů, viz ceník. Permanentku lze zakoupit na recepci Můj Gym, telefonicky na čísle 732819551 nebo přes email info@mujgym.cz.

bottom of page