Trenéři v Můj Gym

Alesia

Alesia

Alesia brouzdala jako trenérka v několika posilovnách a gymech, až si nakonec v roce 2016 založila vlastní. Svou dráhu fitness trenérky započala v roce 2014 absolvováním trenérské školy Petra Stacha a od té doby nasbírala okolo 15 dalších certifikací v oblasti fitness a výživy.​ Cvičení je její prací i koníčkem. 

Ali je také zakladatelka tréninkové skupiny Spartan Race Kladno, která vznikla v roce 2014 jako jedna z prvních oficiálních tréninkových skupin pro Spartan v ČR. V roce 2017 se také zúčastnila Spartan Workout Tour jako součást trenérského týmu.

Je mámou mladého padawana Maxmiliana, který je produktem roku 2017. Má ráda superhrdiny, BB-8, sýrový popcorn, Mini Coopery a kosmetiku s vůní makadamiového ořechu.

V současné době se věnuje CrossFitu a sportovnímu lezení. Nemalou pozornost věnuje kompenzačním cvikům a odstraňování svých svalových dysbalancí včetně skoliózy páteře.

IMG_7536_edited.jpg

Štěpán

Štěpán

Štěpán je možná z nás všech úplně nejsilnější, ale možná taky ne. Gym má tak jako tak pod palcem, protože zastává post Vedoucího trenéra. Má za sebou závody Spartan Race, Predator a spoustu dalších závodů OCR včetně Toughest v Londýně v roce 2016. Kromě toho sem tam bejčí v rámci CrossFit, účastnil se závodů Bestie open, Battle of Midgard a GymWars.

V mládí se 10 let věnoval hokeji, ze kterého přesedlal na klasickou posilovnu, až se propracoval ke cvičení s volnými váhami a především k práci s vlastním tělem. Rád se v těchto oblastech vzdělává a velmi ochotně přijímá jakékoli výzvy (hlavně ty crossfitové).

Má rád slovo super (to jsme zjistili sami), batmana, léto, maso, zábavu, Spartaka a psy.

Zlí lidé, ohrnutá ponožka v botě nebo hroznové víno s peckami ale může způsobit jeho rozladění, takže slovo super řekne jen jednou místo třikrát. A to nechceš. 

Štěpán

Tomáš

Tomáš

Tomáš je absolventem trenérské školy FitPraha, aktivně trénuje skupinu Spartan Race Kladno a je spoluzakladatelem Můj Gym. Školil se v oblasti kettlebellů, vzpírání, běhu a v dalších mučících a opravovacích technikách, včetně kinesiotapingu.

OCR závody běhá od prvního Spartan Race v ČR, tj. od roku 2013. Je držitelem několika Spartan Trifect, individuálních i týmových ocenění, včetně nominací na Mistrovství Evropy a Mistrovství světa.


Je spoluzakladatelem a místopředsedou České asociace překážkových sportů a pořadatelem Mistrovství ČR v OCR.

Má rád celtic punk, barevné ponožky, Star Wars, dobré jídlo, vtipné lidi a svoje děti Niki s Maxem. 
Od roku 2016 jezdí po republice mučit pár set lidí na Spartan Workout Tour.

Pokud neběhal, mohli jste ho potkat s mikrofonem, jak moderuje akce.

Tomáš

Jitka

Jitka

Jitka je absolventka pedagogické fakulty UJEP, stud. program Tělesná výchova a sport. V roce 2018 úspěšně dokončila studium navazujícího stud. programu Tělesná výchova a sport na FTVS v Praze. 


Má za sebou trénování týmu fitness aerobiku, vedení sportovního kroužku ve školním klubu a momentálně je to také učitelka tělesné výchovy na ZŠ. Malé i velké prohání v Můj Gym, kde sdílí činky společně s BoostUp Academy trenéry, avšak zcela nezávisle pod vlastní vlajkou.


Jitka má ráda teplo, čokoládu, pravidla, smysluplnost a úsměv. Nemá ráda výmluvy, chilli, přetvářku, světle růžovou a když si s něčím neví rady.

Zajímá se a vzdělává v oblasti fitness o funkcionalitu core v kontextu synergické souhry svalových řetězců, zaměřuje se na funkčnost těla malých i velkých v přirozeném pro ně pohybu. Je zakladatelka a majitelka registrované značky Pohyboví šikulové.

Jitka

Pája

Pája

Pája se pohybuje ve sportu odmala, kdy závodila v ploutvovém plavání, pak přesedlala na šestkový volejbal.


Absolvováním rekvalifikačního kurzu v Ronnie Academy vstoupila do světa fitness jako trenérka a rozšířila svou specializaci na cvičení s kettlebelly, fitness pro těhotné a po porodu a kompenzační cvičení v kontextu přirozeného pohybu.


Od roku 2017 je mámou neposedného syna Filipa, kterého můžete vidět prosvištět v Můj Gym, kde dohlíží na správný počet opakování klientů. Předtím běhala Pája závody Spartan Race, Army Run a Gladiator Race.

Má ráda konvalinky, vůni chlóru a prvního mrazu, vlasy od moře a rukolu. Nechoďte ale na ni s artyčokem, který nemá ráda spolu s pomalostí, párováním ponožek, zkoušení si nových džín a skládáním nákupu do tašek u pokladny. To se nedá.

Pája

Jerry

Jerry

Říkáte si, jak se někdo může jmenovat Jerry, ale on je to ve skutečnosti Zdeněk. Nebo možná je to víc Jerry.

 

Nevíme.


Má za sebou sportovní minulost, 15 let hrál baseball, kde získal i Mistrovský titul. Dokonce dvakrát. Potom 6 let dělal bojové sporty – muay thai, a 3 roky MMA. Říká o sobě, že cvičí tak nějak celý život, ale až s absolvováním rekvalifikačního kurzu v Red Academy Praha se začal zajímat o techniku a kvalitu pohybu.

Jerry má rád baseball, bojový sporty, snowboard, Belmonda, možná motorku (to se ještě uvidí), dobrou šachovou partii s adekvátním soupeřem a rád ve volnu chodí na želví dostihy.


Nemá rád Jareda Leto, čekání; když prohraje jeho oblíbená želva a sýrovou pizzu.

Jerry a Max

Jana

PND07325.jpg

Jana je náš maják na cestě k celoživotní harmonii. V Gymu vede různé druhy jógy a meditace. Jejím tajemstvím celoživotního štěstí je smích, láska k lidem a trocha dobrého vína pro zdraví duše. 

S jógou si tyká od roku 2007 a tři roky poté se stala certifikovanou instruktorkou. Na těchto základech pak dále rozšiřovala své znalosti do různých forem jógy a meditace. Díky hlubokému porozumění práce s vlastním tělem dokáže pracovat také s těhotnými ženami, ženami po porodu a lidmi s bolestmi pohybového aparátu. Zaměřuje se i na Fyziojógu a především také propojení duševního zdraví s tím fyzickým. 

Miluje své dva báječné syny, východy a západy slunce, smích, lidi kolem sebe, víno, čokoládu a život jako takový.

Nemá ráda nudu, nedochvilnost, výmluvy a skákání přes švihadlo.

PND07313.jpg

Fanda

Fanda

Fanda působí jako osobní trenér fitness ve svém volném čase, zatímco studuje vysokou školu v oboru právo. Už čtyři roky se věnuje cvičení s vlastní vahou (calisthenika) a v roce 2015 založil kladenský klub Street Workout Kladno, z.s., kde působí jako trenér. V tomtéž roce absolvoval rekvalifikační kurz v trenérské škole FitPraha.

Sportu se věnuje od dětství, vyzkoušel jich mnoho a největších sportovních úspěchů dosáhl v kickboxu, kde se stal juniorským mistrem ČR v lightkontaktu (ČSFU) a juniorským vicemistrem ČR kicklightu (ČSFU).

Má rád aktivní život, horory a cheesecake. Nejvíce svého času tráví sportem, ať už je to workout, fitness, kolo nebo běh. Dále si užívá veškeré výzvy, např. Beskydská sedmička z roku 2013, horský ultramaraton na 94 kilometrů přes nejvyšší vrcholy Beskyd, tedy s převýšením 5 430 m.

Fanda

Dominika

DSC01758.JPG

Dominika žije sportem již od útlého věku. V sedmi letech začala sportovně plavat. Od dvanácti let se věnuje jezdectví. Sport nezná jen tady u nás v České republice, ale měla to štěstí přiučit se mu až ve Spojených státech amerických - je tedy schopná odvést hodinu nejen v českém, ale i v anglickém jazyce.

 

V roce 2015 se začala aktivně věnovat fitness. Od roku 2017 se věnuje převážně cvičení s vlastní vahou, cvičení na balančních pomůckách a běhu.

Od roku 2019 je jednou z trenérů Street workout Kladno. V roce 2020 absolvovala rekvalifikační kurz v trenérské škole FitPraha. Má ráda zdravý životní styl, zvířata, děti, cestování, běh a hlavně pozitivní atmosféru.

DSC01967.JPG

Tomáš

DSC00042.JPG

Tom je absolventem UK FTVS, kde úspěšně zdolal Bc. i Mgr. Sportu se věnuje odmala. Disponuje zkušenostmi jak z minulosti, tak i ze současnosti v rámci kondičního trenéra mládeže (aerobick Slaný, Bohemka U13, U14 SK Slaný). Předává tak znalosti mladým nadšeným lidem. Rád se vzdělává a vše má řešení.
Slova NE, NEMŮŽU, NEBAVÍ, NEJDE Tomáš řeší dalším opakováním. Žije mottem: „Co bolí, to roste.“
Libuje si ve stolních hrách, rád cestuje, ale i dokáže odpočívat. Vyhledává školení o osobním rozvoji,
hlavně o psychice a samozřejmě i o světě fitness.

DSC02111 - kopie.JPG