top of page

Trenéři v Můj Gym

Jitka

Jitka

Jitka je absolventka pedagogické fakulty UJEP, stud. program Tělesná výchova a sport. V roce 2018 úspěšně dokončila studium navazujícího stud. programu Tělesná výchova a sport na FTVS v Praze. 


Má za sebou trénování týmu fitness aerobiku, vedení sportovního kroužku ve školním klubu a momentálně je to také učitelka tělesné výchovy na ZŠ. Malé i velké prohání v Můj Gym, kde sdílí činky společně s BoostUp Academy trenéry, avšak zcela nezávisle pod vlastní vlajkou.


Jitka má ráda teplo, čokoládu, pravidla, smysluplnost a úsměv. Nemá ráda výmluvy, chilli, přetvářku, světle růžovou a když si s něčím neví rady.

Zajímá se a vzdělává v oblasti fitness o funkcionalitu core v kontextu synergické souhry svalových řetězců, zaměřuje se na funkčnost těla malých i velkých v přirozeném pro ně pohybu. Je zakladatelka a majitelka registrované značky Pohyboví šikulové.

Jitka

Jolča

jolča 4.jpg

Jolča úspěšně dokončila studium fyzioterapie na ČVUT FBMI a během dosavadní fyzioterapeutické praxe získávala zkušenosti například v Rehabilitačním ústavu Kladruby, ambulancích i lůžkových odděleních kladenské nemocnice nebo na pražských neurorehabilitačních klinikách. Své znalosti využívá nejen v terapii bolestivých stavů, ale také při funkčním tréninku. Spojení funkčních tréninků v posilovně a fyzioterapeutických postupů považuje za jednu z nejúčinnějších cest k lepším sportovním výsledkům. K tréninkům přistupuje individuálně, s oblibou kombinuje dynamické a silové cvičení s prvky známých fyzioterapeutických metod, senzomotorická cvičení a cvičení zaměřené na správné dechové stereotypy.

Ve volném čase ráda běhá, cvičí, občas šplhá na Sněžku a chodí na procházky do přírody.  Mimo to poslouchá podcasty, čte si, vzděláváe se a nebo cestuje - čím dobrodružněji, tím lépe. 

jolča.jpg

Dominika

DSC01758.JPG

Dominika žije sportem již od útlého věku. V sedmi letech začala sportovně plavat. Od dvanácti let se věnuje jezdectví. Sport nezná jen tady u nás v České republice, ale měla to štěstí přiučit se mu až ve Spojených státech amerických - je tedy schopná odvést hodinu nejen v českém, ale i v anglickém jazyce.

 

V roce 2015 se začala aktivně věnovat fitness. Od roku 2017 se věnuje převážně cvičení s vlastní vahou, cvičení na balančních pomůckách a běhu.

Od roku 2019 je jednou z trenérů Street workout Kladno. V roce 2020 absolvovala rekvalifikační kurz v trenérské škole FitPraha. Má ráda zdravý životní styl, zvířata, děti, cestování, běh a hlavně pozitivní atmosféru.

DSC01967.JPG

Fanda

Fanda

Fanda působí jako osobní trenér fitness ve svém volném čase, zatímco studuje vysokou školu v oboru právo. Už čtyři roky se věnuje cvičení s vlastní vahou (calisthenika) a v roce 2015 založil kladenský klub Street Workout Kladno, z.s., kde působí jako trenér. V tomtéž roce absolvoval rekvalifikační kurz v trenérské škole FitPraha.

Sportu se věnuje od dětství, vyzkoušel jich mnoho a největších sportovních úspěchů dosáhl v kickboxu, kde se stal juniorským mistrem ČR v lightkontaktu (ČSFU) a juniorským vicemistrem ČR kicklightu (ČSFU).

Má rád aktivní život, horory a cheesecake. Nejvíce svého času tráví sportem, ať už je to workout, fitness, kolo nebo běh. Dále si užívá veškeré výzvy, např. Beskydská sedmička z roku 2013, horský ultramaraton na 94 kilometrů přes nejvyšší vrcholy Beskyd, tedy s převýšením 5 430 m.

Fanda

Jana

PND07325.jpg

Jana je náš maják na cestě k celoživotní harmonii. V Gymu vede různé druhy jógy a meditace. Jejím tajemstvím celoživotního štěstí je smích, láska k lidem a trocha dobrého vína pro zdraví duše. 

S jógou si tyká od roku 2007 a tři roky poté se stala certifikovanou instruktorkou. Na těchto základech pak dále rozšiřovala své znalosti do různých forem jógy a meditace. Díky hlubokému porozumění práce s vlastním tělem dokáže pracovat také s těhotnými ženami, ženami po porodu a lidmi s bolestmi pohybového aparátu. Zaměřuje se i na Fyziojógu a především také propojení duševního zdraví s tím fyzickým. 

Miluje své dva báječné syny, východy a západy slunce, smích, lidi kolem sebe, víno, čokoládu a život jako takový.

Nemá ráda nudu, nedochvilnost, výmluvy a skákání přes švihadlo.

PND07313.jpg

Jerry

Jerry

Říkáte si, jak se někdo může jmenovat Jerry, ale on je to ve skutečnosti Zdeněk. Nebo možná je to víc Jerry.

 

Nevíme.


Má za sebou sportovní minulost, 15 let hrál baseball, kde získal i Mistrovský titul. Dokonce dvakrát. Potom 6 let dělal bojové sporty – muay thai, a 3 roky MMA. Říká o sobě, že cvičí tak nějak celý život, ale až s absolvováním rekvalifikačního kurzu v Red Academy Praha se začal zajímat o techniku a kvalitu pohybu.

Jerry má rád baseball, bojový sporty, snowboard, Belmonda, možná motorku (to se ještě uvidí), dobrou šachovou partii s adekvátním soupeřem a rád ve volnu chodí na želví dostihy.


Nemá rád Jareda Leto, čekání; když prohraje jeho oblíbená želva a sýrovou pizzu.

Jerry a Max

Honza

PND09530-2.jpg

V mládí se Honza věnoval fotbalu a hokejbalu. Byl členem zlaté dorostenecké generace v Alpiq Kladno, kde jeho tým získal dva tituly vicemistrů republiky a následně i dva mistrovské tituly. Posilování bylo vždy součástí jeho tréninku. Hrál v 1. národní hokejbalové lize a v dalších několika sezónách pak na střídavý start také v extraligovém Kovu Praha. Poté přesedlal na překážkové běhy a v Novém Strašecí založil oficiální tréninkovou skupinu Spartan Race. Dvakrát dokončil Ultra beast a zúčastnil ME a MS v OCR závodech ve své věkové kategorii. Kromě toho trénuje také budoucí Spartany v dětském novostrašeckém atletickém oddílu. Honza je v ČR pátým držitelem licence CHEK practitioner level 1 v kalifornském CHEK Institutu Paula Cheka. Inspiroval ho jeho holistický způsob života díky němu začal mnohem více řešit také spánek, stravu, dechová cvičení aj. Učí se ale i od dalších špiček v oboru, především co se týká mozku a nervového systému, od Markuse Schreyera a Dr. Erica Cobba. V době, kdy zrovna netrénuje sebe nebo ostatní, rozmazluje své dvě uštěkané sheltie, uvrčenou tervici a zlodějskou pyrenejdu své přítelkyně.

PND09545-2.jpg

Pája

Pája

Pája se pohybuje ve sportu odmala, kdy závodila v ploutvovém plavání, pak přesedlala na šestkový volejbal.


Absolvováním rekvalifikačního kurzu v Ronnie Academy vstoupila do světa fitness jako trenérka a rozšířila svou specializaci na cvičení s kettlebelly, fitness pro těhotné a po porodu a kompenzační cvičení v kontextu přirozeného pohybu.


Od roku 2017 je mámou neposedného syna Filipa, kterého můžete vidět prosvištět v Můj Gym, kde dohlíží na správný počet opakování klientů. Předtím běhala Pája závody Spartan Race, Army Run a Gladiator Race.

Má ráda konvalinky, vůni chlóru a prvního mrazu, vlasy od moře a rukolu. Nechoďte ale na ni s artyčokem, který nemá ráda spolu s pomalostí, párováním ponožek, zkoušení si nových džín a skládáním nákupu do tašek u pokladny. To se nedá.

Pája
bottom of page