Zahajujeme již šestý ročník našeho
projektu Velká tuková obleva
- tentokrát online!

Velká tuková obleva!

Vyplněním tohoto formuláře se registruješ do projektu, který potrvá 8 týdnů, a má za cíl Tě dostat do formy a naučit Tě se v této formě udržet.

Díky těmto údajům přibližně spočítáme Tvůj bazální metabolismus. Vybereme Ti nejvhodnější jídelníček a pošleme Ti ho na email před startem projektu. Start projektu je 15.3.2021.

Pohlaví

Informace o projektu

Doba trvání: 15.3.-10.5.2021 (8 týdnů)

Cena za účast: 650 Kč bez jídelníčku, 950 Kč s jídelníčkem
V ceně projektu také: tutoriál o výživě, tréninkový plán, video tréninky, video recepty, společné online konzultace

Přihlásit se do projektu může kdokoli, pokud mu to jeho zdravotní stav umožňuje. Odesláním registrace tuto skutečnost stvrzujete. Každý účastník si před zahájením změří obvody pasu, paže, stehna a boků (dle podrobných pokynů) a udělá si foto v plavkách nebo sportovním oblečení (pouze pro vlastní potřebu a zatím to nikam neposílá). Pokud to aktuální nařízení umožní, doporučujeme provést měření InBody pro přesnější kontrolu výsledků. Další měření a focení probíhá po čtyřech týdnech, finální měření a focení pak následuje po osmi týdnech.

Cílem projektu je naučit účastníky vhodně se stravovat a vytvořit si návyk pravidelného cvičení. Celkový postup by měl být dlouhodobě udržitelný, aby progres účastníků pokračoval i po skončení projektu. 

Před odesláním objednávkového formuláře si prosím pročtěte obchodní podmínky a zásady uchování osobních údajů. Odesláním objednávkového formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a uchováním osobních údajů.

Informace o zákaznících jsou uschovány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Správce Alesia Kučerová veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá správce s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6. Osobní údaje každého zákazníka budou okamžitě smazány na základě žádosti zde.