Zahajujeme již šestý ročník našeho
projektu Velká tuková obleva
- tentokrát online!

Velký tukový lockdown!

Vyplněním tohoto formuláře se registruješ do projektu, který potrvá 8 týdnů, a má za cíl Tě dostat do formy a naučit Tě se v této formě udržet.

Díky těmto údajům přibližně spočítáme Tvůj bazální metabolismus. Vybereme Ti nejvhodnější jídelníček a pošleme Ti ho na email do 15.1.2021. Start projektu je 18.1.2021.

Pohlaví

Informace o projektu

Doba trvání: 18.1.-15.3.2021 (8 týdnů)

Cena za účast: 450 Kč bez jídelníčku, 750 Kč s jídelníčkem
V ceně projektu také: 2x měření InBody, tutoriál o výživě, 3-4x týdně zveřejnění tréninku s Bobem nebo jiným trenérem v uzavřené skupině na FB, online konzultace, recepty a tipy
Vítěz získává: kredit 1000 Kč na jakoukoli službu dle výběru v Můj Gym (platí i na online tréninky) + funkční tričko Můj Gym

Přihlásit se do projektu může kdokoli, pokud mu to jeho zdravotní stav umožňuje. Odesláním registrace tuto skutečnost stvrzujete. Každý účastník si před zahájením změří obvody pasu, paže, stehna a boků (dle podrobných pokynů) a udělá si foto v plavkách nebo sportovním oblečení (pouze pro vlastní potřebu a zatím to nikam neposílá). Pokud to aktuální nařízení umožní, provedeme měření InBody. Další měření a focení probíhá po čtyřech týdnech, finální měření a focení pak následuje po osmi týdnech. Každý účastník, který bude ochoten nám zaslat své fotografie a naměřené hodnoty, bude zařazen do soutěže o výše uvedenou výhru. Výherce bude vybírán týmem trenérů z Můj Gym a bude bráno v potaz nikoli množství ztraceného tuku, ale celkový progres a aktivita soutěžícího v průběhu celého projektu.

Cílem projektu je naučit účastníky vhodně se stravovat a vytvořit si návyk pravidelného cvičení. Celkový postup by měl být dlouhodobě udržitelný, aby progres účastníků pokračoval i po skončení projektu. 

Před odesláním objednávkového formuláře si prosím pročtěte obchodní podmínky a zásady uchování osobních údajů. Odesláním objednávkového formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a uchováním osobních údajů.

Informace o zákaznících jsou uschovány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Správce Alesia Kučerová veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá správce s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6. Osobní údaje každého zákazníka budou okamžitě smazány na základě žádosti zde.

  • Můj Gym Kladno Fitness Videa