top of page

World of Workout

V tomto projektu nepotřebujete posilovnu, fitness centrum ani žádnou cvičební halu. Stačí se připojit do našeho online světa, vybrat si svůj nickname a začít plnit úkoly. Je jen na Tobě, jak často je budeš plnit. Za každý splněný úkol ale dostáváš zkušenosti, díky kterým zvedáš svůj level. Mimoto získáváš také herní měnu gymáry nebo artefakty pro svou fiktivní postavu v našem světě workoutu. Vše zmíněné Ti dává výhody při plnění úkolů, které by Tě měly posouvat nejen fyzicky, ale i psychicky. Mnohdy nepůjde pouze o Tvou kondičku nebo fyzickou sílu, ale prověříme také sílu psychickou. Jsi na to připraven?

1. Registrace: Zapojit se můžeš kdykoli. Pamatuj však, že kdo začne dřív, má náskok. 

2. Tvá postava: Po úspěšné registraci nám zašli svou portrétovou fotografii na info@mujgym.cz. Ta bude převedena na kresleného avatara, kterému dáš jméno. Takto Tě budou znát ostatní hráči v našem světě.

3. Tvé povolání: Zvolíš si, co je Tvé duši nejbližší. Jsi válečník, mág nebo zloděj? Budeš-li hrát za válečníka, vždy budeš mít benefity v oblasti síly. Rozhodneš-li se být mágem, budeš umět triky s časem během úkolů i mimo ně. Pokud jsi však zloděj, pocítíš výhodu oproti ostatním například v počtu opakování jednotlivých cviků a vždy si zvládneš najít nějakou zkratku.

4.

bottom of page